Les Perles angajează

Les Perles este brand de bijuterii născut în Moldova și care și-a câștigat deja reputația pe piața internațională. Ne dorim să creăm o marcă internațională unică de comerț electronic, oferind clienților noștri bijuterii din perle naturale și asigurând livrări în întreaga lume.

Digital marketer

Responsabilități

  • Editarea și gestionarea conținutului site-ului (articole, traduceri, imagini, videoclipuri etc.).
  • Postarea și actualizarea produselor, gestionarea stocurilor și organizarea acestora pe categorii și colecții.
  • Stimularea recenziilor și  abonărilor la newsletter.
  • Analiză a traficului și comportamentului utilizatorilor, îmbunătățirea experienței acestora.
  • Crearea seturilor de produse și recomandări pentru clienți.
  • Optimizarea site-ului pentru motoarele de căutare (SEO).
  • Gestionarea marketingului online, inclusiv e-mail marketing.
  • Editarea conținutului site-ului în română și engleză.
  • Optimizarea imaginilor și videoclipurilor pentru site.
Completează Formularul

Ce oferim?

  • Oportunitate unică de a lucra într-un brand tânăr și dinamic, cu aspirații internaționale în domeniul bijuteriilor.
  • Loc de muncă amenajat și plăcut.
  • Angajare oficială, cu concediu anual plătit.
  • Happy hours - timp negociat dedicat dragostei de sine.
  • Instruiri: 2 cursuri de dezvoltare pe an, instruire de inducție.
  • Salarizare fixă + KPI.
  • Perioada de probă de 3 luni, pentru evaluarea reciprocă a compatibilității și încrederii în alegerea făcută.

Cerințe și abilități:

  • Experiență în gestionarea site-urilor, utilizarea platformei Shopify ar fi un avantaj (ui, ux).
  • Abilități de copywriting pentru descrierea produselor și articole pe site.
  • Cunoștințe în domeniul SEO.
  • Experiență în e-mail marketing.
  • Abilități de formatare a fotografiilor.
  • Cunoașterea AI ar fi un avantaj (text, imagine).
  • Cunoașterea limbilor română și engleză.

Așteptăm cu nerăbdare să te descoperim!

Toți candidații vor fi luați în considerare, iar noi vom lua legătura doar cu cei selectați pentru interviu.